Wielka Aukcja Charytatywna 2023 - Wielkie serce, wielkie cele

W ostatnim czasie świeciła gwiazda na niebie charytatywnych wydarzeń, gdy odbyła się Wielka Aukcja Charytatywna 2023 organizowana przez Omenaa Foundation. To wyjątkowe spotkanie przyciągnęło uwagę nie tylko miłośników sztuki, ale również hojnych darczyńców i celebrytów, którzy zgromadzili się, by wesprzeć sprawy bliskie swoim sercom.

Przełomowe wydarzenie, które wzmacnia społeczność

Wielka Aukcja Charytatywna 2023 była nie tylko okazją do wspaniałej zabawy i zdobywania unikatowych dzieł sztuki, ale przede wszystkim silnym wyrazem solidarności społecznej. Tego dnia, sala aukcyjna zalana była promieniami nadziei, kiedy artyści, biznesmeni i celebryci zjednoczyli siły, aby wspólnie przyczynić się do zmiany rzeczywistości dla wielu potrzebujących osób. Każda licytacja była jednocześnie okazją do rozpoczęcia nowej historii, historii, która zmieni życie niejednej osoby lub społeczności.

Niesamowite licytacje, które zmieniają życie

Każda licytacja była widowiskowym wydarzeniem, w którym uczestnicy walczyli o wyjątkowe przedmioty, dążąc do wspierania wybranych organizacji. Przybyło wiele znanych osobistości, które nie tylko wprowadzały atmosferę ekscytacji i emocji, ale również inspirujące historie o motywacji i walce o dobro społeczne.

Diamenty w słusznej sprawie

Jako House of Diamond 301 Carats na aukcję przekazaliśmy naturalne diamenty kolorowe i bezbarwne oprawione w wyjątkowy komplet biżuterii klasycznej, zaprojektowane przez nasz zespół projektowy. Dodatkowo do wylicytowania była emocja, czyli możliwość zaprojektowania pod okiem specjalisty swojej biżuterii, a następnie podróż na wystawę Joya w Barcelonie, aby stać się jej częścią i zaprezentować swoje dzieło. Emocja została wylicytowana za 280 tys. złotych.

Wsparcie dla potrzebujących - niczym nieoceniona pomoc

Wielka Aukcja Charytatywna 2023 przyniosła rekordowy wynik niemal 28 milionów złotych! Fundusze zebrane podczas aukcji posłużą do finansowania działań wspierających edukację podopiecznych polskich domów dziecka, dzieci z Ukrainy oraz dzieci ulicy z Ghany.

To wyjątkowe wydarzenie przypomniało nam, że kiedy społeczność łączy siły, wielkie rzeczy mogą się wydarzyć. Wielka Aukcja Charytatywna 2023 to każda osoba, która oddała swój głos, wzięła udział w licytacjach lub w inny sposób włączyła się w to wyjątkowe przedsięwzięcie. Wydarzenie przypomniało nam, że nasze działania mają moc zmiany i że każdy z nas ma możliwość wpływu na lepsze jutro. To pokazuje, że wartości takie jak współczucie, współpraca i empatia są kluczowe dla budowania lepszego społeczeństwa. Przełomowe wydarzenia takie jak ta aukcja, przynoszą nadzieję i potwierdzają, że jesteśmy w stanie zjednoczyć się w imię dobra wspólnego.

Udostępnij:


16.06.2023r.

Autor: Zespół 301 Carats

Porozmawiajmy

Ponad 10 lat doświadczenia w handlu diamentami, dedykowany Dział Analiz oraz zespół ekspertów w biurach w całej Polsce pozwalają nam zapewnić naszym Klientom niezrównane wsparcie na każdym etapie procesu pozyskiwania diamentów - od wyboru właściwego kamienia po jego sprzedaż z zyskiem. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej oraz spotkania z nami osobiście lub online.

Najnowsze artykuły

Rosnący rynek diamentów laboratoryjnych i jego wpływ na diamenty naturalne
Rosnący rynek diamentów laboratoryjnych i jego wpływ na diamenty naturalne Technologiczna rewolucja zagląda także na rynek...
Podsumowanie sierpnia 2023 na rynku diamentów
Podsumowanie sierpnia 2023 na rynku diamentów Wakacje okazały się mało sprzyjającym okresem dla rynku diamentów,...
Poradnik kupowania diamentów

Pobierz nasz darmowy poradnik kupowania diamentów

Kompleksowy poradnik rynku diamentów.