Porozmawiajmy

Nasz zespół specjalistów jest gotowy zapewnić Ci profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru diamentów lub biżuterii.

lub zadzwoń -  571 396 395

Skontaktuj się z ekspertem

Poznaj ekspertów, którzy będą pomagać Ci na każdym etapie współpracy z 301 Carats. Oferujemy możliwość spotkania online, korespondencji e-mail, rozmowy telefonicznej, bądź wizyty w jednym z naszych biur w Warszawie, Poznaniu lub Szczecinie

200+

Modeli biżuterii luksusowej

2000+

Starannie wybranych diamentów

10+

Członków zespołu

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu niepowtarzalnego doświadczenia zakupowego poprzez najwyższą jakość obsługi.


W tym celu zebraliśmy zespół wybitnych specjalistów, którzy służą kompleksową pomocą we wszystkich obszarach rynku diamentowego - od porady przy zakupie diamentów inwestycyjnych, przez sugestie dotyczące wyboru biżuterii, aż po zaprojektowanie unikatowej biżuterii według Państwa wizji.

Kamil Martyniuk  / CEO

Nasza misja

Naszą misję można podzielić na dwie fundamentalne części:

Po pierwsze, chcemy zapewnić najbardziej wymagającym klientom w Polsce najwyższej jakości biżuterię, oferując nie tylko wyjątkowe wykonanie produktów, ale również niezapomniane doświadczenia zakupowe.

Po drugie, jesteśmy oddani utrzymywaniu najwyższych międzynarodowych standardów sprzedaży diamentów, zapewniając profesjonalną poradę i dożywotnie wsparcie.

Skontaktuj się

Podaj swój numer telefonu i wybierz interesujący Cię temat rozmowy, a ekspert z odpowiedniego działu skontaktuje się z Tobą nie później niż w ciągu 24 godzin.