O nas

Certyfikowane diamenty.
Odpowiedzialne pozyskiwane.
Najwyższa jakość.

Jesteśmy ekspertami na rynku diamentów. Oferujemy pełen wachlarz najlepszej jakości diamentów, zarówno bezbarwnych, jak i kolorowych po cenach hurtowych.

Diamenty bezbarwne i żółte
Lokata kapitału ikona

Lokata Kapitału

Nasze diamenty zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem idealnej równowagi pomiędzy rzadkością i łatwością sprzedaży.

Profesjonalne wsparcie ikona

Profesjonalne Wsparcie

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytanie dotyczące diamentów i ich zakupu.

Ubezpieczona dostawa ikona

Ubezpieczona Dostawa

Gwarantujemy ubezpieczoną dostawę dla wszystkich zamówień. Wysyłka jest bezpłatna dla zakupów o wartości powyżej 40 000 zł.

Skup diamentów ikona

Skup Diamentów

Wprowadzamy diamenty naszych klientów na rynek międzynarodowy.

Niezrównany stock diamentów

Certyfikowani partnerzy

Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do rynku pierwotnego umożliwia nam współpracę z dystrybutorami diamentów z największych centrów handlowych kamieniami szlachetnymi oraz z najbardziej renomowanymi instytutami w branży.

GIA, IGI
Diament bezbarwny w kształcie Princessa

Niezwykle rzadkie i wartościowe

Kolorowe diamenty

Cenione za wyjątkowe piękno i niezwykłą rzadkość występowania.

Popularna lokata kapitału

Diamenty bezbarwne

Wysokiej klasy bezbarwne diamenty z certyfikatami GIA, IGI i HRD.

Żółty diament w kształcie gruszki

Odwiedź nas

Biuro Diamentowe

Zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z naszych ekskluzywnych diamentowych biur lub do rozmowy z jednym z naszych ekspertów podczas spotkania online.

Różowy diament w kształcie gruszki

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera, aby co otrzymywać informacje dotyczące diamentów oraz specjalne oferty.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na subskrypcję naszego biuletynu. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Często zadawane pytania

Czy wysyłka jest międzynarodowa? Ile kosztuje?

Tak, jesteśmy dumni, że możemy oferować nasze produkty klientom na całym świecie. Konkretne stawki zostaną obliczone w trakcie realizacji zamówienia, w zależności od kraju przeznaczenia.

Zobacz więcej

Czy dostawa jest ubezpieczona?

Tak. Każde zamówienie jest ubezpieczone na całą wartość przesyłki.

Jakie są metody płatności?

Używamy Stripe jako naszego głównego rozwiązania płatniczego. Stripe jest wiodącym dostawcą płatności online, zapewniającym bezpieczny i wygodny proces zakupu. Stripe obsługuje 135+ walut, wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, jak również wiele lokalnych metod płatności.


Oferujemy również finansowanie poprzez Splitit. Splitit pozwala wykorzystać kartę kredytową, aby podzielić płatność na mniejsze raty - bez odsetek, formalności lub opłat.

Jaka jest wasza polityka zwrotów?

Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bez zbędnych pytań. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ten sam sposób, w jaki został otrzymany, czyli na to samo konto lub kartę kredytową. Aby zapoznać się z pełną polityką zwrotów, prosimy o odwiedzenie naszego Regulaminu.


Prosimy pamiętać, że aby móc dokonać zwrotu, produkty muszą być w oryginalnym stanie, łącznie z całą dokumentacją produktu i muszą zostać do nas odesłane. Jeśli diament został wysłany w karcie certyfikacyjnej, karta ta musi być nieotwarta.

Czy otrzymam certyfikat z moim diamentem?

Tak, paczka będzie zawierać certyfikat diamentu z GIA, IGI lub HRD i paragon. Twoje diamenty zostaną wysłane w indywidualnych metalowych pudełkach lub certipackach.

Chętnie pomożemy

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego diamentu lub masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.