Skonfiguruj idealny pierścionek zaręczynowy

Zaprojektuj swój wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, który idealnie trafi w gust Twojej wybranki. Kreator 301 Carats pozwala łatwo i szybko dostosować wygląd i parametry pierścionka oraz diamentów, jak również dodać spersonalizowany tekst to wygrawerowania wewnątrz obrączki.

1. Wybierz oprawę

Wybierz styl pierścionka zaręczynowego, spośród klasycznych wzorów aż po odważne i nowoczesne modele z dodatkowymi ozdobieniami.

2. Dobierz diament

Każdy diament 301 Carats jest ręcznie wyselekcjonowany przez eksperta tak, aby zachwycał swoim blaskiem i pięknie prezentował się w pierścionku.

3. Zamów pierścionek

Na koniec pozostaje Ci tylko podać rozmiar, złożyć zamówienie i czekać na ubezpieczoną przesyłkę z wymarzonym pierścionkiem zaręczynowym.

Dlaczego 301 Carats?

Ekskluzywne pierścionki z diamentami

Certyfikowane diamenty w uczciwej cenie

Mamy dostęp do rynku pierwotnego diamentów, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom rzadkie i najpiękniejsze diamenty, o dużo niższej marży niż w popularnych sklepach jubilerskich. Co więcej, każdy diament posiada certyfikat jednego z 3 najważniejszych, niezależnych instytutów gemmologicznych - GIA, IGI lub HRD.

Niezrównana jakość wykonania

Wzory opracowane przez utytułowanych projektantów trafiają w ręce światowej klasy złotników, którzy tworzą biżuterię z największą dbałością o szczegóły. Gotowy pierścionek trafia do Klienta w ekskluzywnym opakowaniu, razem z certyfikatem biżuterii oraz diamentu centralnego.

Pierścionek z żółtym diamentem Fancy yellow

Profesjonalne wsparcie na każdym kroku

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwie najbardziej bezstresowego procesu zamówienia. Dlatego:
  • Służymy poradą w kwestii wyboru oprawy oraz diamentu
  • Pierścionki objęte są dożywotnią gwarancją oraz usługą pielęgnacji, w tym dokładnego czyszczenia biżuterii
  • Oferujemy 30 dni na zwrot lub darmową korektę rozmiaru
  • Zapewniamy możliwość płatności ratalnej
  • Czas realizacji zamówienia to zaledwie od 7 do 14 dni.