Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz więcej informacji? Wyślij do nas e-mailna contact@301carats.com lub zadzwoń +48 571 396 395

Wysyłka

Metody i koszty wysyłki

Oferujemy ubezpieczoną wysyłkę, która realizowana jest przez kuriera UPS. Darmową dostawą objęte są zamówienia powyżej wartości 40 000 zł, w przypadku niższej ceny zamówienia koszt dostawy wynosi 30 zł. W związku z przechowywaniem naszych diamentów w skarbcach, zapewniamy wysyłkę w ciągu 72h. Zamówienia można także odebrać osobiście w jednym z naszych biur w Warszawie, Poznaniu lub Szczecinie po uprzednim umówieniu.


Wszystkie zamówienia są ubezpieczone i zarejestrowane na ich pełną wartość. W dniu wysyłki otrzymasz e-mail zawierający informacje o śledzeniu zamówienia.


Czas wysyłki

Czas wysyłki może być różny dla każdego diamentu. Nasze kamienie są dostępne do wysyłki w ciągu 72h, 7 dni lub 14 dni.


Opakowanie
Państwa diamenty zostaną wysłane w indywidualnych metalowych pudełkach lub certipackach. Do przesyłki dołączony jest certyfikat diamentu GIA, IGI lub HRD oraz paragon.

Zwroty

Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ten sam sposób, w jaki został otrzymany, czyli na to samo konto lub kartę kredytową. Aby zapoznać się z pełną polityką zwrotów, prosimy odwiedzić nasz Regulamin.


Należy pamiętać, że aby móc dokonać zwrotu, produkty muszą być w oryginalnym stanie, łącznie z całą dokumentacją produktu, i muszą zostać do nas odesłane lub po wstępnym umówieniu dostarczone do jednego z naszych biur. Jeśli diament został wysłany w karcie certyfikacyjnej, karta ta musi być nieotwarta.

Metody płatności i raty

Używamy Stripe jako naszego głównego rozwiązania płatniczego. Stripe jest wiodącym dostawcą płatności online, zapewniającym bezpieczny i wygodny proces dokonywania płatności. Stripe obsługuje 135+ walut, wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, a także wiele lokalnych metod płatności, takich jak Giropay, iDEAL, SEPA Direct Debit, Bancontact i wiele innych.

Oferujemy również finansowanie przez Splitit. Splitit umożliwia Państwu wykorzystanie istniejącego kredytu do rozłożenia płatności na mniejsze raty w czasie - bez odsetek, wniosków i opłat.

Lokalizacje biurowe

Nasze biura znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu. Nasi przedstawiciele handlowi znajdują się w większości dużych miast. 

Rezerwacja diamentu

Jeśli są Państwo zainteresowani zarezerwowaniem diamentu dostępnego na stronie, należy skontaktować się z doradcą, a następnie wpłacić 10% zaliczki. Kiedy diament będzie gotowy do wysyłki, otrzymają Państwo od nas powiadomienie drogą mailową lub telefoniczną. Następnie w ciągu 72 godzin należy uregulować pozostałą część płatności. Jeśli nie dojdzie do zapłaty, zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji i zatrzymania początkowego depozytu, jako środek przeciwko nadużyciom i nadmiernym rezerwacjom.


Jeśli chcą Państwo dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt, a jeden z naszych konsultantów przeprowadzi Państwa przez cały proces.

Cło i podatki

Urząd celny kraju lub regionu docelowego może nałożyć opłaty celne, cła importowe, podatki i inne opłaty na zamówienie międzynarodowe. W zależności od lokalizacji, odpowiednie podatki i cła zostaną obliczone i dodane podczas realizacji zamówienia.

Siedziba głównaGlobal D Traders BV,
Hovenierstraat 2, 2018
Antwerpia, Belgia

contact@301carats.com


Od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 17:00

Sobota i niedziela, zamknięte

Tylko po wcześniejszym umówieniu.

You are in advanced mode.

You can turn it off in left sidebar. To use advanced options, you will need to enter your own Google Maps API Key.

Get Google API Key