Good Diamonds by Omenaa

Omenaa Foundation oraz 301 Carats dumnie prezentują kolekcję biżuterii,
z której dochód wesprze potrzebujące dzieci w Afryce i Polsce.

Połączyliśmy siły z Omeną Mensah i wspólnie zaprojektowaliśmy kolekcję ekskluzywnej biżuterii, w dobrym celu. Jeszcze przed oficjalną premierą, dochód ze sprzedanych egzemplarzy pomógł sfinansować obóz letni dla podopiecznego polskiego Domu Dziecka, pokryć roczny koszt nauki dziecka w Ghanie i opłacić terapię dla wychowanka Rio Edu Centrum. Mamy nadzieję, że to dopiero początek i z Twoją pomocą uda się osiągnąć o wiele więcej.


Ciesz się luksusową biżuterią z diamentami, pomagając przy tym potrzebującym.

Naszyjnik z czarnymi diamentami - 0,24 ct

4890 zł

Kwota przekazywana na Fundację: 790 zł

Subtelny i pełen klasy - taki jest ten łańcuszek, wysadzany naturalnymi, czarnymi diamentami o łącznej masie około 0,24 ct. Możesz łączyć go z innymi naszyjnikami, tworząc bardziej wyrazistą stylizację.
Pierscionek z czarnymi diamentami - 1,76 ct

14 690 zł

Kwota przekazywana na Fundację: 3580 zł

Eleganckie połączenie 18-karatowego złota i ponad 130 sztuk najwyższej jakości czarnych diamentów - ten pierścionek będzie idealnym dodatkiem do każdego stroju, od codziennego, przez biznesowy do dopełnienia wieczorowej kreacji.

Kolczyki z diamentami - 0,87 ct

14 890 zł

Kwota przekazywana na Fundację: 3630 zł

Zjawiskowe kolczyki z różowego złota, łączące błysk bezbarwnych brylantów najwyższej klasy, z elegancją czarnych diamentów. Podkreśl swoją stylizację na wyjątkowe wieczory.

Bransoletka z czarnymi diamentami - 1,76 ct

14 690 zł

Kwota przekazywana na Fundację: 3580 zł

Ponadczasowa i uniwersalna, czyli bransoletka tenisowa z czarnymi diamentami, osadzonymi w oprawie z 18-karatowego różowego złota, starannie przygotowanej przez mistrzów złotnictwa.

Każdy, kto mnie zna, wie, że robię projekty z sercem i sensem. I tak jest i tym razem! Stworzyłam wyjątkową kolekcję biżuterii razem z 301 Carats i - jak to u mnie bywa - nie jest to zwykła współpraca, tylko akcja w dobrym celu. Serdecznie zachęcam do zakupów, które wesprą potrzebujących.

  • Omenaa Mensah / Prezes Omenaa Foundation

Luksus w dobrym celu

W 301 Carats zależy nam nie tylko na pięknie diamentów i biżuterii, lecz także na pozytywnym wpływie na nasze otoczenie. Dlatego wszystkie diamenty pozyskujemy tylko z etycznych i legalnych źródeł oraz regularnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych.

Po więcej informacji dotyczących akcji Good diamonds by Omenaa:


Napisz: kontakt@omenaafoundation.com

W celu uzyskania pomocy w wyborze biżuterii lub informacji o produktach:


Napisz: contact@301carats.com
lub
Zadzwoń: 571 396 395