Odkryj świat diamentów

Odkryj świat diamentów

Dlaczego warto posiadać diamenty?

Stabilny wzrost cen

Istnieje znaczny niedobór podaży połączony z rosnącym popytem. Prognozy szacują, że do 2030 roku luka podażowo-popytowa surowca diamentowego osiągnie poziom 159 mln Ct i spowoduje wzrost cen.

Olbrzymia wartość

Niewiarygodna wartość w niewielkim opakowaniu. Diamenty są doskonałym nośnikiem bogactwa, zajmując bardzo mało miejsca. Są niemal niezniszczalne i mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Odporność cen na kryzysy

Historycznie patrząc ceny diamentów w czasie kryzysów radziły sobie lepiej, niż złota, platyny lub akcji i wracały do poziomów sprzed kryzysów w ciągu 1-2 lat.

Zabezpieczenie przed inflacją

Aktywa fizyczne, takie jak diamenty, bardzo dobrze utrzymują wartość i chronią kapitał przed spadkiem siły nabywczej pieniądza.

Globalnie uznane

Diamenty można sprzedawać luzem, bądź po oprawieniu w biżuterię na całym świecie.

Łatwe do przetransportowania

Kamienie szlachetne można łatwo przewozić i przekraczać z nimi granice terytorialne, bez konieczności zgłaszania tego faktu.

Ponadczasowe i popularne

Diamenty bezbarwne

Wybieraj spośród naszego bogatego asortymentu bezbarwnych diamentów i kupuj po cenach hurtowych. Możesz zawęzić swoje poszukiwania według wartości takich jak szlif, czystość lub masa.

Diamenty bezbarwne o różnych kształtach

Niezwykle rzadkie i wartościowe

Kolorowe diamenty

Poznaj naszą niepowtarzalną kolekcję certyfikowanych kamieni w kolorach fantazyjnych, starannie wybranych przez naszych ekspertów pod kątem najwyższej jakości.

Żółte diamenty

Poradnik Kupowania Diamentów

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o diamentach - medium ochrony kapitału, akumulacji majątku i zabezpieczenia przed kryzysami. Pobierz nasz darmowy Poradnik Kupowania Diamentów i przeczytaj m.in. o historycznych wynikach diamentów i rosnącym popycie, który według prognoz przekroczy globalną podaż.

Doskonałe jako pierwszy zakup diamentów

Gotowe kolekcje diamentów

Nie wiesz od czego zacząć przy zakupie diamentów? Sprawdź nasze gotowe kolekcje tych cennych kamieni, starannie wybranych przez ekspertów rynku diamentów, aby stworzyć bezpieczną lokatę kapitału.

Diamenty bezbarwne i kolorowe o różnych kształtach

Etyczne i legalne

Przy wyborze naszych diamentów, ich najwyższa jakość nie jest naszym jedynym priorytetem. W 301 Carats mocno wierzymy w System Certyfikacji Procesu Kimberley i możemy zagwarantować, że nasze kamienie pochodzą ze stref bezkonfliktowych, pozyskiwane są w sposób etyczny i posiadają certyfikat jednego z trzech wiodących laboratoriów gemmologicznych.
IGI, HRD Antwerp, GIA

Często zadawane pytania

Czy wysyłka jest międzynarodowa? Ile kosztuje?

Tak, jesteśmy dumni, że możemy oferować nasze produkty klientom na całym świecie. Konkretne stawki zostaną obliczone w trakcie realizacji zamówienia, w zależności od kraju przeznaczenia.

Czy dostawa jest ubezpieczona?

Tak. Każde zamówienie jest ubezpieczone na całą wartość przesyłki.

Jakie są metody płatności?

Płatności można dokonywać za pomocą szybkich przelewów online przez PayU, kartą oraz przelewem tradycyjnym.


Oferujemy również finansowanie poprzez raty PayU. Ta metoda pozwala wykorzystać kartę kredytową, aby podzielić płatność na mniejsze raty - bez odsetek, dodatkowych formalności lub opłat.

Skup diamentów

Wprowadzamy diamenty naszych klientów na rynek międzynarodowy.

Jaka jest wasza polityka zwrotów?

Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku diamentów oraz 60 dni na zwrot biżuterii.


Zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ten sam sposób, w jaki został otrzymany, czyli na to samo konto lub kartę kredytową. Aby zapoznać się z pełną polityką zwrotów, prosimy o odwiedzenie naszego Regulaminu.


Prosimy pamiętać, że aby móc dokonać zwrotu, produkty muszą być w oryginalnym stanie, łącznie z całą dokumentacją produktu i muszą zostać do nas odesłane. Jeśli diament został wysłany w karcie certyfikacyjnej, karta ta musi być nieotwarta.

Czy otrzymam certyfikat z moim diamentem?

Tak, paczka będzie zawierać certyfikat diamentu z GIA, IGI lub HRD i paragon. Twoje diamenty zostaną wysłane w indywidualnych metalowych pudełkach lub certipackach.

Chętnie pomożemy

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego diamentu lub masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.